Skip to content Skip to footer

Pomysł na wyprawkę dla przyszłej mamy

Kompletowanie wyprawki jest dla przyszłych rodziców przyjemne, ale też i kosztowne. Dlatego warto na prezent wybierać rzeczy praktyczne, które przydadzą się dziecku i jego rodzicom. Pomysłem na wyprawkę dla przyszłej mamy może być kocyk z pościelą dla dziecka.

Pościeli i kocyków nigdy za wiele

Są to bardzo praktyczne rzeczy, które zawsze się przydadzą. Pościel niemowlaka wymaga częstych zmian i prania, tak więc jeden czy dwa komplety to zdecydowanie za mało. W związku z czym zakup kompletu pościeli z pewnością będzie dobrym pomysłem. Wybierając pościel dla niemowlaka wart postawić na wysoką jakość. Tak samo jak w przypadku kocyków dziecięcych, których również warto mieć kilka. Przydają się one zarówno w domu, jak i na dworze czy w podróży.

Babymatex sklep jest znanym i polecanym producentem pościeli dziecięcej, a więc warto wybrać pościel znajdująca się w ich asortymencie. Marka ta jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej jakości. Babymatex pościel jest dostępna w różnych kolorach i wzornictwie, więc bez problemu znajdzie się pościel trafiająca w nasze czy przyszłej mamie gusta oraz na możliwości każdego portfela. Podobnie rzecz wygląd z dziecięcymi kocykami, które wykonane z przyjaznych dla skóry dziecka materiałów dostępne są w różnych wzorach w najbardziej uniwersalnym rozmiarze – 70/100cm.

Babymatex pościel – bezpieczeństwo i komfort snu

Nie ulega wątpliwości, że za właściwy komfort snu odpowiada w znacznej mierze pościel, pod którą się śpi. Niemowlakowi dobry sen jest szczególnie potrzebny. W związku z tym warto na prezent wybrać pościel dla niemowlaka z babymatex sklepu.

Babymatex pościel jest:

– wykonana z najwyższej jakości bawełny – naturalny i oddychający materiał;
– drukowana certyfikowanymi barwnikami;
– oznaczona certyfikatem najwyższej klasy bezpieczeństwa dla niemowląt;
– wyposażona w bezpieczny suwak;
– zapewnia właściwy komfort termiczny;
– dostępna w nowoczesnych wzorach.

Kocyki ze sklepu babymatex

W ofercie sklepu babymatex dostępne są również rozmaite kocyki dla niemowląt, które będą idealnym prezentem w ramach wyprawki dla przyszłej mamy. Zaletą kocyków babymatex jest:

– wykonanie z najlepszych jakościowo materiałów;
– naturalność w 100%;
– hipoalergiczność i bezpieczeństwo dla skóry dziecka;
– oznaczenie certyfikatem bezpieczeństwa dla niemowląt.