Skip to content Skip to footer

Kabiny prysznicowe Armazi

Wanna czy kabina prysznicowa? Oto odwieczny dylemat osób urządzających na nowo łazienkę.
Pomieszczenie przeznaczone na łazienkę musi być skanalizowane, dlatego, w momencie remontu tej przestrzeni warto wcześniej zaplanować rozstawienie tam sanitariatów oraz sprzętów łazienkowych, takich jak szafki, suszarkę do wieszania prania czy kosz na brudną bieliznę, by całość prezentowała się funkcjonalnie i estetycznie.

Relaksująca wanna

Wanna jest idealnym sanitariatem na długie, relaksacyjne kąpiele, gdzie wypoczywamy otuleni przez ciepłą, często pachnącą płynem do kąpieli wodą. Jednak wiele osób woli szybki prysznic, z na przemian gorącą i zimną wodą, która doskonale poprawi krążenie skóry i ujędrni ją. Taki intensywny tusz z rana pomoże nam także rześko rozpocząć dzień.

Praktyczny prysznic

Prysznic najczęściej bierzemy w kabinach prysznicowych, które mogą być murowane i przesłonięte przeznaczoną do tego celu zasłonką lub z tworzywa sztucznego czy szklanego, zbudowane jako gotowe do podłączenia z siecią wodociągową i kanalizacyjną urządzenie. Do takich produktów należy kabina Armazi, która swoją estetyką i funkcjonalnością zasługuje na szczególne zainteresowanie.

Kabiny Armazi

Wśród wielu modeli kabin prysznicowych Armazi znajdziemy produkty z brodzikiem w kształcie prostokąta, kwadratu, wycinka koła lub innego formatu. Niektóre kabiny mają wysokie brodziki, które w razie potrzeby mogą służyć jako wanienka do przepierki, kąpieli małego dziecka lub innych celów, inne są zaopatrzone w niskie brodziki, ułatwiające wchodzenie do kabiny prysznicowej osobom starszym, mającym trudności z poruszaniem się lub dzieciom. Wszystkie kabiny posiadają drzwi, a w zależności od modelu mogą być przesuwne lub otwierane na zewnątrz. Drzwi i ścianki kabiny wykonane są ze szkła hartowanego, posiadają metalowe uchwyty i akrylowy brodzik. Są estetycznie wykończone aluminiowymi profilami, które dodają im szykownego wyglądu.Niektóre modele mają transparentne drzwi i ścianki, inne są wykonane z przydymionego szkła. Dodatkowym wyposażeniem w luksusowych modelach jest panel z dyszami masującymi oraz deszczownicą. Ten rodzaj kabin najczęściej ma nieprzejrzyste, czarne ścianki i przezroczyste drzwi przesuwne.

Wszystkie Kabiny armazi wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są bardzo estetycznie i świetnie sprawdzają się w swojej roli.