Skip to content Skip to footer

Narzuty na łóżko – piękne i stylowe

Dodatki tworzą charakter danego pomieszczenia. Dlatego powinny być one dobrane ze smakiem. Szczególnie jeśli chodzi tekstylia, które można znaleźć naprawdę w wielu różnych kolorach i wzorach. A jakie narzuty są modne?

Stylowe narzuty na łóżko do sypialni

Modne dodatki są nieodłącznym elementem każdego pokoju. Sypialnia jest miejscem, które powinno być przytulne i ciepłe. Kolory w sypialni nie mogą być jaskrawe, gdyż ciężko byłoby się zrelaksować i odpocząć. Wybór odpowiedniej narzuty na łóżko należy dokładnie przemyśleć i odpowiednio dobrać.

Narzuta powinna być odpowiedniego rozmiaru. Musi ona przykrywać całość łóżka wraz z pościelą na nim leżącą. Ale nie może być także za długa, aby nie przeszkadzała na podłodze. Kolor narzuty można dobrać do wystroju sypialni. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także inna barwa narzuty, do której można dokupić jeszcze w tym samym odcieniu poduszki i dzięki temu zmienia się wystrój i klimat sypialni.

Narzuty na łóżko dwustronne i jednostronne

W sklepach jest dostępnych bardzo wiele różnych narzut. Ciekawe kolory i wzornictwo sprawia, że można dobrać idealną narzutę do swojej sypialni. Chętnie wybierane są narzuty dwustronne pikowane w pastelowych odcieniach. Odcienie szarości z jednej strony, a z drugiej róż i w zależności od nastroju można zmienić klimat w sypialni. Taka narzuta sprawdzi się świetnie w sypialni nowoczesnej i klasycznej.

Jednostronne narzuty futrzane są świetnym dodatkiem do nowoczesnej sypialni. Dzięki niej pokój staje się bardziej elegancki i ekskluzywny. Dodatkowo jest ona bardzo przyjemna w dotyku i sprawia, że od razu atmosfera staje się cieplejsza i przyjemniejsza.

Najmodniejsze kolory narzut i innych dodatków tekstylnych do sypialni

Modne narzuty w stylowych kolorach sprawią, że zmieni się aranżacja wnętrza. Wybierając głębokie turkusowe odcienie lub ciemny granat można sprawić, że sypialnia będzie niezwykle elegancka. Bardzo dobrze sprawdzają się także odcienie szarości i beże, które z łatwością można dopasować do wyposażenia.

Idealnym dodatkiem do narzut na łóżko są kolorowe poduszki, które nie tylko będą dobrze wyglądać, ale także przydadzą się podczas drzemki w środku dnia. Do poduszek można jeszcze dopasować piękny koc, który może leżeć na fotelu i którym w zimowe wieczory można się otulić czytając książkę.

Narzuty na łóżko dostępne są w ofercie Vege Home.